KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14204020
nr 1420 4020
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad 1937, Marrakech, 62x48, yttermått inklusive ram: 77x62, akvarell
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:21:54
100 kr
200 kr